Forum zdrowy-seks.pl: dobry wibrator - Forum zdrowy-seks.pl

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

dobry wibrator

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Foxy Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 31
  • Rejestracja 28-July 10

Napisano 12.11.2010 - 11:05

dziewczyny poradźcie jaki wibrator kupić i jak go wybrać. Weszłam na stronę kilku sklepów i wybór mają taki, że głowa boli. Chodzi mi o coś na samotne wieczory, ale też do wspólnych zabaw :P A, no i ja niedoświadczona w tym temacie jestem, tzn. musi być nieskomplikowany w obsłudze :)

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   elizka Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 27
  • Rejestracja 08-July 10

Napisano 14.11.2010 - 11:22

Użytkownik Foxy dnia 12.11.2010 - 11:05 napisał

dziewczyny poradźcie jaki wibrator kupić i jak go wybrać. Weszłam na stronę kilku sklepów i wybór mają taki, że głowa boli. Chodzi mi o coś na samotne wieczory, ale też do wspólnych zabaw :P A, no i ja niedoświadczona w tym temacie jestem, tzn. musi być nieskomplikowany w obsłudze :)

Ja też nie mam doświadczenia w temacie wibratorów, ale jak zalezy Ci na czymś nieskomplikowanym to chyba wystarczy na początek jakiś najtańszy - zobaczysz jak działa i sama zdecydujesz czego więcej byśchciała ;) A swoją drogą ciekawa jestem wrażeń :)

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   vanilla_sky Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 56
  • Rejestracja 18-June 10

Napisano 23.11.2010 - 12:28

Radzę Ci wziąć taki z możliwością regulacji natężenia wibracji ;) Bo inaczej możesz być niemiło zaskoczona ich siłą :)

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Mia23 Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 13
  • Rejestracja 09-November 10

Napisano 25.11.2010 - 12:22

A ja nie polecam Ci zadnego, przyzwyczaisz się i nie będziesz chciała już inaczej.

#5 Guest_Ola_*

• Grupa Guests

Napisano 20.12.2010 - 02:08

Wybierz urządzenie z ładowarką. Te są dużo droższe, ale w końcowym rozliczeniu wychodzi taniej. Baterie trzeba stale wymieniać (co 20 minut!). Miałam taką zabaweczkę i teraz kilku zegarmistrzów dziwnie na mnie patrzy. Wydałam majątek na te maleńkie bateryjki, dlatego radzę zainwestować w wibrator z ładowarką. Teraz wybór jest raczej prosty - odpadło jakieś 95% urządzeń. Życzę powodzenia!

#6 Guest_wildfemale_*

• Grupa Guests

Napisano 21.12.2010 - 04:45

Odradzam sprzęty tanie. Po prostu będą miały jakość adekwatną do ceny. Pomyśl co sprawia Ci przyjemność, gdzie chciałabyś być stymulowana. Może lepsze okaże się urządzenie stymulujące tylko łechtaczkę? Może należy skupić się na wibratorach stymulujących i łechtaczkę i pochwę? Jakiej on ma być wielkości? Czy ma przypominać szczegóły anatomiczne prawdziwego prącia czy wręcz przeciwnie?
Odpowiedzenie sobie na te pytania powinno zawęzić wybór:)
Dodatkowo, możesz spróbować wybrać się do seks shopu i pogadać ze sprzedawcą/sprzedawczynią. Nawet jeśli wyjdziesz z niczym, to może zdobędziesz dodatkową wiedzę dotyczącą tego asortymentu. Oczywiście pod warunkiem, że sprzedawca będzie przyjazny klientowi.

Pozdrawiam!

#7 Guest_Jolanta_*

• Grupa Guests

Napisano 26.12.2010 - 15:21

Myślę,że warto kupić wibrator miękki, Oczywiście z regulowaną wibracją, ale tak aby miękka część była jak
najdłuższa.Niedawno kupiłam nowy wibrator bo poprzedni uszkodził się, przestał wibrować.
Wprawdzie był żelowy ale dość długi tak,że miękka część przyjemnie wyginała.Teraz nabyłam podobny wielkością ale z gumy przypominającej skórę /cena 170 zł/ I mimo sporej ceny nie jest taki dobry jak poprzedni.
Otóż częśc która się łatwo wygina jest krótsza bo pojemnik na baterie jest dłuższy. W tamtym dwie baterie były
obok siebie w nowym jedna pod drugą co wydłużyło sztywny pojemnik i zmniejszyło ta przyjemniejsza giętką część wibratora. Zabawa jest dobra i z tym, jednak tamten był bardziej figlarny. Mój mąż ma kłopoty z erekcją, nie zawsze jest gotów do zabaw, wibrator zawsze jest gotów, to podnieca mojego mężą gdy na mnie patrzy.
Radziłabym kupić raczej większy wibrator, niech cię nie przerazi wielkość gdy będziesz oglądała w sklepie.
Przeważnie jest miła obsługa i nie powinnaś się wstydzić. Ja często robię zakupy w róznych sexschopach i nigdy nie natrafiłam na jakieś niestosowne zachowanie obsługi.Przekonasz się,ze zakupy bezpośrednin w sklepie mogą być podniecające i miłe. Powodzenia

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   expelit Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 22
  • Rejestracja 04-October 11

Napisano 27.10.2011 - 11:55

A ja polecam na początek malutki zagięty lekko na końcu wibrator do pieszczot łechtaczki. Mmmmm... jest boski!

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Kicia Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 98
  • Rejestracja 14-April 11

Napisano 27.10.2011 - 14:10

brzmi zachęcająco

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   bambina26 Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 35
  • Rejestracja 06-September 11

Napisano 02.11.2011 - 16:45

A mnie się strasznie spodobały ostatnio takie śliczne wibratory - białe w kwiaty. W słoneczniki albo w maki. Wyglądają bosko. Same sprawdźcie!

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   TomekDF Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 19
  • Rejestracja 16-September 11

Napisano 04.11.2011 - 10:15

O, właśnie, malutki wibrator do pieszczot łechatczki! Idealna miła niespodzianka dla partnerki podczas wyjazdowego weekendu. Wyobraźcie sobie, jedziecie na romantyczny weekend w góry, a Ty w sypialni wyciągasz z walizki mały różowy wibratorek... Może być super, u mnie było :)

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Balbisia Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 3
  • Rejestracja 09-December 11

Napisano 09.12.2011 - 13:40

Również polecam mały wibrator do pieszczot łechtaczki. Doznania są niesamowite :lol:

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   kasiaaa Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 3
  • Rejestracja 13-February 12

Napisano 13.02.2012 - 02:15

Hej. Jeśli kupujesz wibrator to trzeba rozważyć wiele możliwości, czego oczekujesz itp. Jest naprawdę duży wybór, od OGROMNYCH dilld, po malutkie, które stymulują łechtaczkę i które polecam najbardziej. Sama mam mojego małego rabbitka, który jest wyśmienity i za nic bym go nie oddała:) O to on:
http://www.wibratory...ator-roku-2010-
Jak już wspomniałam wybór jest naprawdę duży, więc sama musisz wybrać jaki Ci odpowiada najbardziej. Powiem tyle, że nie warto kupować w sex-shopie, bo po 1-sze nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie było by to b. krępujące, a po drugie tam przepłacisz, dlatego polecę Ci pewien sklep internetowy zajmujący się sprzedażą "brzęczących przyjaciół".:) Paczka przychodzi oklejona tak, że nawet listonosz nie zorientuje się co jest w środku;)

http://www.wibratory....pl/aff/glowna/

Myślę, że chociaż trochę pomogłam w wyborze.
Pozdrawiam!

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Bożka Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 6
  • Rejestracja 11-May 12

Napisano 11.05.2012 - 17:55

Jeżeli zależy Wam na przyjemności we dwoje polecam wibratory dla par koniecznie z bezpiecznego silikonu i zgadzam się te z akumulatorem są o niebo lepsze ;)
sa jeszcze różne szykowne masażery którymi możecie się wzajemnie masować - to wzmacnia bliskość z partnerem ;)

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   moniczkawysz Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 9
  • Rejestracja 15-May 12

Napisano 15.05.2012 - 08:52

Foxy wszystko zalezy od gustu i nastroju. Ja sama mam kilka wibratorów i używam ich w zależności na co mam ochotę :) Mam jednak swój ulubiony wibraotor, doprowadza mnie on poprostu do nierealnych orgzmów :) To ten wibrator klik. Jest świetny.

Ta wypustka z boku służy to łaskotania łechtaczki a główny trzon wchodzi do pochwy. Najlepsze jest to, że główny trzon obraca się w pochwie a do tego wyposażony jest w kuleczki, które też się obracją :) Efekt jest po prostu piorunujący :) Ciężki do opisania :)

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   maxy Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 2
  • Rejestracja 10-June 12

Napisano 10.06.2012 - 13:20

Witam, chciałbym kupić zonie na prezent wibrator tylko nie wiem jaki, najważniejsze by był bezpieczny więc wolę unikać tych tańszych, miał ktoś do czynienia z produktami firmy vibe therapy ?

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   centurion Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 1
  • Rejestracja 21-September 12

Napisano 21.09.2012 - 11:25

Polecam poradnik jaki wybrać wibrator

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   janka5638 Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Nowe Użytkowniczki
  • Postów 2
  • Rejestracja 16-November 12

Napisano 16.11.2012 - 09:29

ja używam wibratora klasycznego i jestem naprawdę mocno podniecona i dostaje orgazm po 15 minutach uzywania go a kupiłam w sklep intymny

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   mareczek Ikona

• Newbie
  • Pip
  • Grupa Nowe Użytkowniczki
  • Postów 9
  • Rejestracja 19-January 13

Napisano 19.01.2013 - 21:08

A ja polecam prawdziwego chłopa, profesjonalistę z roksy, a nie jakieś wibratorki ;)

Opcje tematu:

Strona 1 z 1