Forum zdrowy-seks.pl: Seks w trójkącie - jak zacząć? - Forum zdrowy-seks.pl

Skocz do zawartości

• 3 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Seks w trójkącie - jak zacząć?

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   olenka Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 58
  • Rejestracja 18-June 10

Napisano 29.06.2010 - 14:18

Słuchajcie, mam taki problem. O pewnego czasu "męczą" mnie fantazje związane z dobrym kolegą mojego narzeczoengo, chciałabym spróbować czegoś nowego, byc może zaprosić go naszego łóżka. W związku z tym: jak zacząć rozmowę o tym z moim chłopakiem?? (jest dość tolerancyjny), jak zaproponować to temu drugiemu? Prosze o rady :)

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   vanilla_sky Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 56
  • Rejestracja 18-June 10

Napisano 29.06.2010 - 14:24

Uważam, że w ogle nie jest dobry pomysł. Myslisz że twój facet tak łatwo się na to zgodzi????

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Sophie Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 44
  • Rejestracja 18-June 10

Napisano 30.06.2010 - 11:21

Myślę, że tolerancyjność twojego chłopaka może się okazać ograniczona :blink: chyba że się mylę? Nie masz wyjścia, musisz spytać wprost :)

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   lilia17 Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 14
  • Rejestracja 23-June 10

Napisano 01.07.2010 - 10:17

Jak kiedys dla żartu spytałam mojego chłopaka o trójkąt to się obruszył i powiedział, że chyba oszalałam (a miałam na mysli jego i 2 kobiety), więc to różnie może być :D

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   olenka Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 58
  • Rejestracja 18-June 10

Napisano 06.07.2010 - 10:31

Wczoraj zagadałam z nim i był bardzo zainteresowany :o nie powiedziałam mu tylk o jeszcze z kim, co i jak, muszę lepiej przygotować grunt :rolleyes:

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   vanilla_sky Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 56
  • Rejestracja 18-June 10

Napisano 06.07.2010 - 10:45

Użytkownik olenka dnia 06.07.2010 - 10:31 napisał

Wczoraj zagadałam z nim i był bardzo zainteresowany :o nie powiedziałam mu tylk o jeszcze z kim, co i jak, muszę lepiej przygotować grunt :rolleyes:

ooo, czyli robi się ciekawie B) zobaczymy jak zareaguje, kiedy się dowie, że to ma być jego dobry kumpel :lol:

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Sophie Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 44
  • Rejestracja 18-June 10

Napisano 06.07.2010 - 12:05

Podejrzewam, że entuzjazm twojego chłopaka opadnie, jak mu powiesz, że to ma być facet a nie dziewczyna :D ale tego kumpla pewnie będzie łatwiej przekonać ;)

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   olenka Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 58
  • Rejestracja 18-June 10

Napisano 09.07.2010 - 14:36

Zgodził się!!! Na razie bez konkretów ale pierwsze koty za płoty :D
Zaczęłam się bać :unsure:

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   vanilla_sky Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 56
  • Rejestracja 18-June 10

Napisano 12.07.2010 - 16:02

Użytkownik olenka dnia 09.07.2010 - 14:36 napisał

Zgodził się!!! Na razie bez konkretów ale pierwsze koty za płoty :D
Zaczęłam się bać :unsure:

hehe czekamy na szczególy B)
powiem ci szczerze, że nie spodziewałam się, że tak łatwo ci pójdzie...

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Elle Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 19
  • Rejestracja 17-June 10

Napisano 13.07.2010 - 16:27

Mój chłopak miał kiedyś pomysł na trójkąt. Odpowiedziałam, że chętnie się zgodzę, jeśli zrobimy to z jego kolegą - powiedziałam o kogo chodzi :) od tego czasu mój chłopak więcej nie wracał do tego tematu :)
w sumie szkoda ;)

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Foxy Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 31
  • Rejestracja 28-July 10

Napisano 29.07.2010 - 11:11

Trochę mnie dziwią wasze pomysły... dla mnie to lekko obrzydliwe <_<

#12 Guest_Agnes_*

• Grupa Guests

Napisano 23.08.2010 - 15:03

Jestem nowa na tym forum, chciałam się zarejestrować, ale są jakieś błędy. Występuję więc na razie jako gość, niech mi forumowiczki wybaczą. Mam rady dla Vanilla_sky, jak z moim chłopakiem doszłam do porozumienia. Dla informacji - mam 24 lata, mój partner 26 lat. Jestem w trójkącie z dwoma chłopakami tak od 11-tu miesięcy (ten trzeci to młody chłopiec tegoroczny maturzysta). Funkcjonuje to wspaniale, w tygodniu jesteśmy we dwójkę, a w trójkącie spotykamy się w weekendy. Dojrzewaliśmy oboje do tej decyzji długo - prawie rok. Po pierwsze - mój partner musiał zrozumieć, że drugi chłopak nie wpłynie na nasz związek. Po drugie - potrafiłam mu wytłumaczyć, że traktuję tego drugiego, jako dopełnienie, ale tylko seksu (więcej zbliżeń, więcej moich orgazmów i nic więcej). Dla informacji - nasze pożycie w związku od początku jest bardzo intensywne i mam mnóstwo zbliżeń. Po trzecie czeka mnie w przyszłości rewanż, postanowiliśmy, że chłopca zastąpi dziewczyna i we dwójkę będziemy uszczęśliwiać mojego partnera. Zamieściłam kilka wpisów w dziale seks grupowy. Pozdrawiam - Agnes

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Foxy Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 31
  • Rejestracja 28-July 10

Napisano 25.08.2010 - 12:54

Użytkownik Agnes dnia 23.08.2010 - 15:03 napisał

Jestem nowa na tym forum, chciałam się zarejestrować, ale są jakieś błędy. Występuję więc na razie jako gość, niech mi forumowiczki wybaczą. Mam rady dla Vanilla_sky, jak z moim chłopakiem doszłam do porozumienia. Dla informacji - mam 24 lata, mój partner 26 lat. Jestem w trójkącie z dwoma chłopakami tak od 11-tu miesięcy (ten trzeci to młody chłopiec tegoroczny maturzysta). Funkcjonuje to wspaniale, w tygodniu jesteśmy we dwójkę, a w trójkącie spotykamy się w weekendy. Dojrzewaliśmy oboje do tej decyzji długo - prawie rok. Po pierwsze - mój partner musiał zrozumieć, że drugi chłopak nie wpłynie na nasz związek. Po drugie - potrafiłam mu wytłumaczyć, że traktuję tego drugiego, jako dopełnienie, ale tylko seksu (więcej zbliżeń, więcej moich orgazmów i nic więcej). Dla informacji - nasze pożycie w związku od początku jest bardzo intensywne i mam mnóstwo zbliżeń. Po trzecie czeka mnie w przyszłości rewanż, postanowiliśmy, że chłopca zastąpi dziewczyna i we dwójkę będziemy uszczęśliwiać mojego partnera. Zamieściłam kilka wpisów w dziale seks grupowy. Pozdrawiam - Agnes

Podziwiam. Mnie zazdrość by zjadła :P

#14 Guest_Agnes_*

• Grupa Guests

Napisano 26.08.2010 - 10:21

Stwierdzam, że w naszym układzie nie ma zazdrości, chociaż raz, na początku, mój chłopak się lekko wkurzył i powiedział, że "pogoni szczeniaka". Ale potem mu przeszło. Tak ogólnie to same pozytywy. W pierwszym okresie, było trochę sztywno, ale nie przejmowałam się tym zbytnio. Teraz nie spotykamy się, młody na wakacjach. Dostaliśmy kartkę, że jest bardzo grzeczny, zwiedza i fotografuje. Wraca dopiero pod koniec września (studia), więc na razie nie ma trójkącika. Za to w duecie jest super. Mój chłopak bardziej się stara we wszystkim, ten eksperyment ma na niego korzystny wpływ. W seksie też to odczuwam, nie leni się, cudownie mnie zaspakaja i daje dużo satysfakcji. Naprawdę jestem szczęśliwa, że jestem dziewczyną i mam coś tak cudownego, jak pochwa. Pozdrawiam - Agnes

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Sophie Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 44
  • Rejestracja 18-June 10

Napisano 26.08.2010 - 13:08

Użytkownik Agnes dnia 26.08.2010 - 10:21 napisał

Mój chłopak bardziej się stara we wszystkim, ten eksperyment ma na niego korzystny wpływ. W seksie też to odczuwam, nie leni się, cudownie mnie zaspakaja i daje dużo satysfakcji.

To bardzo ciekawe, ale podejrzewam, że nie każdy facet (a raczej mniejszość) tak by reagowała. Po cichu zazdroszczę ;)

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   vanilla_sky Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 56
  • Rejestracja 18-June 10

Napisano 27.08.2010 - 10:26

A ja wcale nie zazdroszczę Agnes. Myślę, że jej związek wcale nie wygląda tak różowo, a raczej sporo na całej sytuacji traci.

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   kicia :) Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 11
  • Rejestracja 04-September 10

Napisano 04.09.2010 - 22:41

Przyznam że niekiedy marzę o trójkącie :rolleyes: Ale oczywiście dwóch facetów i ja :D Ale wiem że nigdy tego nie zrealizuję <_<

#18 Guest_ewelina_*

• Grupa Guests

Napisano 09.11.2010 - 21:43

ciekawe jak nisko trzeba spaść w miłości aby tak nieszanować uczucia i samego siebie,,sex to nie tylko orgazmy i sprawdzanie cierpliwości drugiej strony,i szukanie nowych wrażeń ,gratuluję,,,wasz związek długo nie przetrwa w braku poszanowania,,polecam dużego rosłego pittbulla to dopiero frajda jak pies bedzie Cie posuwał a chłopak będzie go lizał po jajach,,,gratuluję upadku własnych wartości,,co Ci zalezy zostań prostytutką to dopiero frajda mieć różnych i ciekawych na sobie,,przeciez to nic takiego...tylko pozazdrościć,,,

ps.a może zaproś młodego 14latka alb lepiej 14 latkę..

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Mia23 Ikona

• Member
  • PipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 13
  • Rejestracja 09-November 10

Napisano 10.11.2010 - 10:44

Użytkownik ewelina dnia 09.11.2010 - 21:43 napisał

ciekawe jak nisko trzeba spaść w miłości aby tak nieszanować uczucia i samego siebie,,sex to nie tylko orgazmy i sprawdzanie cierpliwości drugiej strony,i szukanie nowych wrażeń ,gratuluję,,,wasz związek długo nie przetrwa w braku poszanowania,,polecam dużego rosłego pittbulla to dopiero frajda jak pies bedzie Cie posuwał a chłopak będzie go lizał po jajach,,,gratuluję upadku własnych wartości,,co Ci zalezy zostań prostytutką to dopiero frajda mieć różnych i ciekawych na sobie,,przeciez to nic takiego...tylko pozazdrościć,,,

ps.a może zaproś młodego 14latka alb lepiej 14 latkę..

Coś w tym jest, mi też by to nie odpowiadało. Chociaż z drugiej strony, jak oboje mają ochotę... Trudno oceniać.

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   M@rtuśka Ikona

• Advanced Member
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkowniczki
  • Postów 68
  • Rejestracja 11-November 10

Napisano 11.11.2010 - 00:27

A dlaczego od razu "brak poszanowania"? To jest właśnie fajne, że jak wszystkim trojgu z trójkąta pasuje to czemu nie? A jak to wpłynie na związek - cóż, tego nie da się przewidzieć.
Ja bym chyba nie potrafiła. Gdyby to była inna kobieta byłabym zazdrosna o to, że mąz ją dotyka, gdyby to był inny mężczyzna - czułabym się jak zdrajca dając mu się dotykać.
Rozmawialiśmy nawet kiedyś z meżem o tym, ale raczej na zasadzie "a co byś zrobił/zrobiła gdyby". Na poważnie trójkąt to jak dla mnie zbyt duża ingerencja w intymny kontakt dwojga ludzi i dlatego sporo się ryzykuje, bo nie wiadomo jak to na wzajemne relacje wpłynie.
Podziwiam odwagę... :)

Opcje tematu:

• 3 stron +
  • 1
  • 2
  • 3